Hakkımızda

GROCO Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Sektöre İlk adımımızı attığımız 1997 yılından bu zamana kadar ki geçen süreçte sürekli Endüstriyel yapıların içerisinde bulunduk ve bugüne kadar geçen süreçte birçok firmaya Çatı kaplamaları, Cephe kaplamaları, Soğuk depo sistemleri, Sifonik Sistemler, Çelik Konstrüksiyon işleri, Güneş Panelleri konusunda destek vermeye ve çözüm ortağı olmaya çalıştık.

Bu süreçler boyunca fark ettik ki bir firma için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam ettirmesinden ziyade kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi.

Biliyoruz ki, firmamızı daha yakından tanıdığınızda aynı sektördeki benzer firmalardan biraz daha farklı olduğumuzu hissedeceksiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda "Farklıyız..." diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar uzun zamandır sektörün içerisinde ve hizmet vermekteyiz.

GROCO YAPI MÜH. SAN. TİC. LTD. ŞTİ firmamız için kısaca
?Hizmet ettiği konularda uzmanlaşmış bir firma? diyebiliriz.

Biz neden farklıyız?

Çünkü
İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.

Çünkü
Hizmet ettiğimiz konularda daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.

Çünkü
Disiplinli ve programlı çalışıyoruz

Çünkü
Bahane değil çözüm üretiyoruz?

Tabi ki de firmamızı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Firmamızı daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayacağınızı düşünüyor, Portföyümüze sizleri de dahil etmek üzere tanışacağımız günü beklemekteyiz?

Image