NELER YAPIYORUZ

Hizmetlerimiz

Why choose Us?

Çatı Kaplama SİstemlerİÇeşitli çatı kaplama sistemleri.

Çatı bütünüyle değerlendirilmesi gereken ve de en doğru ürünlerin kullanılması gereken önemli bir bölgedir. Çatı kaplama sistemlerinin doğru seçilmesi yapıların kullanım ömrü ile doğru orantılıdır. Seçilen ürünler çatının ömrünü uzatırken sistem detaylarının da doğru ve en uygun detaylar ile çözülmesi gerekmektedir.

Effective Planning

Kenet Sİstem Çatı KaplamaEstetik, fonksiyonel endüstriyel çatı kaplama.

Son yıllarda estetiğin ön plana çıktığı yapılarda yeni çatı kaplama sistemleri geliştirilmekte ve talep edilmektedir. Her çatı formuna uygulanabilmesi, geniş açıklıkların yekpare geçilebildiği estetik, ekonomik, fonksiyonel ve mimari tasarım özgürlüğü diğer kaplama sistemlerine göre bir çok avantajlar sağlamaktadır.

Why choose Us?

CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİCephe kaplama malzeme ve sistemleri.

Son yıllarda endüstriyel cephe kaplama sistemlerinde ciddi değişiklikler; tek renk ve/veya tek form üzerinden gidilerek yapılan cephe tasarımları yerini daha modern, estetik, ergonomik çözümlere bırakmıştır. Endüstriyel kaplama sistemlerinin değişikliklere ayak uydurmasıyla cephe kaplama da birçok alternatif geliştirilmiştir.

Why choose Us?

SOĞUK HAVA DEPOSU SİSTEMLERİGüvenli endüstriyel soğutma.

Tüketimin arttığı dünyamızda gıda ürünlerinin uzun süre bozulmadan saklanabilir olabilmesi önem kazanmıştır. Bu zaruret neticesinde gıdaların normal şartlardan daha uzun süreler saklanabilmesi için sıcaklık ve bağıl nem transferlerine karşı yalıtılmış alanların, depoların oluşturulması zorunluluk haline gelmiştir.

Effective Planning

SİFONİK SİSTEMLERYağmur suyu drenajı

Binalarda halk arasında oluk, dere teras, balkon vs olarak tabir edilen bölümlerde toplanan suların doğal vakum prensibi ile hızla tahliye edilmesi metoduna sifonik sistem adı verilmektedir. İlkim değişikliklerinin yağış oranlarını, su baskın riskini artırması yapılarda yağmurun hızla tahliye gerekliliğini ortaya çıkarmaktadır.

Why choose Us?

Çelİk Konstrüksİyon.Sağlam uzun ömürlü yapı.

Ülkemizin bir çok bölgesinin önemli derecede deprem kuşağın da yer alması nedeni ile hafif yapılara olan ihtiyaç ve talep edilebilirlik giderek artmıştır. Alternatif diğer malzemeler ile geçilemeyen geniş açıklıkların geçilebildiği hafif ve estetik yapıların inşasında çelik sitemler sağlam uzun ömürlü bir çözüm sunmaktadır.

Why choose Us?

Güneş Panel SİstemlerİAlternatif elektrik üretimi.

Kaynakların giderek tükenmeye başlamasına bağlı olarak enerji kaynaklarının önemi her geçen gün artmakta ve alternatif enerji kaynaklarını bulmaya yönlendirmektedir. Güneşten elde edilen enerjinin atıksız olması, karbon salınımının olmaması, sürekliliği iyi bir alternatif enerji kaynağı olarak önümüze çıkmaktadır.

Why choose Us?

Panel Arası Polikarbon IşıklıklarYalıtımlı, UV Filtreli Maximum Gün Işığı.

Gün ışığından maximum faydalanılması gereken yapılarda ideal bir çözüm sağlanılması yanı sıra kimyasal özelliği gereği darbelere ve deformasyonlara son derece dayanıklıdır. Gün ışığından faydalanmak sureti ile sağladığı enerji tasarrufu ile her geçen gün talep edilme oranı artmaktadır.

Why choose Us?

Duman Tahliye Kapakları.Otomatik sensörlü tahliye kapakları.

Yangın esnasında insanların kaçmasını zorlaştıran ve hayati tehlikeler oluşturan can kayıplarına neden olan en önemli unsur dumandır. Duman tahliye kapakları otomatik patlamalı yapılabilme özelliği ile de yangın esnasında oluşan panik durumundan kaynaklı insan hatalarının oluşmasını engellenmiş olur.